Reeks       Datum          Tijd                  KBK                         Tegenstand                     Vlaggen               Aantekenen                     Lijnen                
1NHA 11-09-16 11:15 KBK Ichtegem D&W Koekelare 5e speler Nele Casteleyn Tom Candaele
1NHR 11-09-16 10:00 KBK Ichtegem D&W Koekelare 5e speler Nele Casteleyn X
CAJ-P1 11-09-16 09:00 KBK Ichtegem HO Beitem Charissa Nele Casteleyn X
CAM-P2 11-09-16 10:00 KBK Ichtegem KRB Loppem     X
2NHA 18-09-16 11:15 KBK Ichtegem t Klaverken Buggenhout 5e speler Nele Casteleyn Jelle
2NHR 18-09-16 10:00 KBK Ichtegem t Klaverken Buggenhout 5e speler Nele Casteleyn X
3ND-p1 18-09-16 09:00 KBK Ichtegem (SCHM) D&W Koekelare B 5e speler Nele Casteleyn X
CAM-P2 18-09-16 10:15 KBK Ichtegem KBC Opstal Nele Bolle Eline Feys X
2NHA 25-09-16 11:15 KBK Ichtegem KBC Opstal 5e speler Nele Bolle Imke
2NHR 25-09-16 10:00 KBK Ichtegem KBC Opstal 5e speler Dries D X
MJ-p1 25-09-16 10:00 KBK Ichtegem Atlas Varsenare     X
MJ-p2 25-09-16 09:00 KBK Ichtegem HO Beitem Niels V Nele Casteleyn X
PUP-p1 25-09-16 09:00 KBK Ichtegem HO Beitem   Dries D X
1NHA 01-10-16 12:45 KBK Ichtegem KBC Male 5e speler   Tom Candaele
1NHR 01-10-16 11:30 KBK Ichtegem KBC Male 5e speler Mieke Casteleyn X
1NDA 01-10-16 10:15 KBK Ichtegem KBC Male 5e speler Mieke Casteleyn X
1NDR 01-10-16 09:00 KBK Ichtegem KBC Male 5e speler Gwenny X
3ND-p1 02-10-16 10:00 KBK Ichtegem (SCHM) KBC St. Michiels 5e speler    
3ND-p2 02-10-16 10:00 KBK Ichtegem t Klaverken Buggenhout 5e speler   X
CAM-P2 02-10-16 09:00 KBK Ichtegem Avanti Lissewege Eline Feys   X
MIM 02-10-16 09:00 KBK Ichtegem KBC St. Michiels Salisa   X
2NHA 09-10-16 11:15 KBK Ichtegem KBC Male 5e speler Stijn VH Imke
2NHR 09-10-16 10:00 KBK Ichtegem KBC Male 5e speler Dries D X
3ND-p1 09-10-16 11:15 KBK Ichtegem (SCHM) KRB Jabbeke 5e speler   X
3ND-p2 09-10-16 10:00 KBK Ichtegem KBC Heist 5e speler Nele Bolle X
CAM-P2 09-10-16 09:00 KBK Ichtegem HO Beitem Femke G Imke G X
MIM 09-10-16 09:00 KBK Ichtegem KRB Jabbeke Nele Bolle Gwenny X
1NHA 16-10-16 11:15 KBK Ichtegem Avanti Lissewege 5e speler   Tom Candaele
1NHR 16-10-16 10:00 KBK Ichtegem Avanti Lissewege 5e speler   X
1NDA 16-10-16 11:15 KBK Ichtegem Avanti Lissewege 5e speler Mieke Casteleyn X
1NDR 16-10-16 10:00 KBK Ichtegem Avanti Lissewege 5e speler Gwenny X
CAJ-P1 16-10-16 09:00 KBK Ichtegem KBC Male   Ward Candaele X
MJ-p1 16-10-16 10:00 KBK Ichtegem KRB Loppem Charissa   X
MJ-p2 16-10-16 09:00 KBK Ichtegem KRB Jabbeke B Talisia Charissa X
PUP-p1 16-10-16 09:00 KBK Ichtegem KB Moerdamme Eline Feys   X
2NHA 23-10-16 11:15 KBK Ichtegem Sporting Brugge 5e speler Stijn VH Jelle
2NHR 23-10-16 10:00 KBK Ichtegem Sporting Brugge 5e speler Sofie  X
3ND-p1 23-10-16 09:00 KBK Ichtegem (SCHM) Noordster Dudzele 5e speler Stijn VH X
3ND-p2 23-10-16 11:15 KBK Ichtegem Noordster Dudzele 5e speler   X
CAM-P2 23-10-16 10:15 KBK Ichtegem KBC Male Rhani Anne Sofie X
MIM 23-10-16 09:00 KBK Ichtegem Avanti Lissewege Charissa Jelle  X
1NHA 06-11-16 11:15 KBK Ichtegem Osiris Aalst 5e speler   Tom Candaele
1NHR 06-11-16 10:00 KBK Ichtegem Osiris Aalst 5e speler   X
1NDA 06-11-16 11:15 KBK Ichtegem Royal KBC St. Michiels 5e speler   X
1NDR 06-11-16 10:00 KBK Ichtegem Royal KBC St. Michiels 5e speler   X
CAJ-P1 06-11-16 10:00 KBK Ichtegem KRB Loppem Charissa   X
MJ-p1 06-11-16 09:00 KBK Ichtegem Vrij     X
MJ-p2 06-11-16 09:00 KBK Ichtegem KBC Heist Talisia Niels B X
PUP-p1 06-11-16 09:00 KBK Ichtegem KBC Heist Charissa Sinitha X
2NHA 13-11-16 11:15 KBK Ichtegem Atlas Varsenare 5e speler Sofie  Jelle
2NHR 13-11-16 10:00 KBK Ichtegem Atlas Varsenare 5e speler Dries D X
CAJ-P1 13-11-16 11:00 KBK Ichtegem Avanti Lissewege Charissa   X
MJ-p1 13-11-16 10:00 KBK Ichtegem Sporting Brugge Eline Feys   X
MJ-p2 13-11-16 09:00 KBK Ichtegem D&W Koekelare Jelle  Dries D X
PUP-p1 13-11-16 09:00 KBK Ichtegem Sporting Brugge Anne Sofie Rhani X
2NHA 20-11-16 11:30 KBK Ichtegem KBC Aalter 5e speler Stijn VH Imke
2NHR 20-11-16 10:15 KBK Ichtegem KBC Aalter 5e speler   X
3ND-p1 20-11-16 09:00 KBK Ichtegem (SCHM) KBC Aalter 5e speler Niels B X
3ND-p2 20-11-16 10:00 KBK Ichtegem Avanti Lissewege 5e speler Dries D X
CAM-P2 20-11-16 09:00 KBK Ichtegem KBC Maldegem-Donk   Jelle  X
MIM 20-11-16 11:15 KBK Ichtegem t Botterken Baasrode Lien D Eline Feys X
1NHA 27-11-16 11:15 KBK Ichtegem KRB Loppem 5e speler   Tom Candaele
1NHR 27-11-16 10:00 KBK Ichtegem KRB Loppem 5e speler   X
1NDA 27-11-16 11:15 KBK Ichtegem t Botterken Baasrode 5e speler Sinitha X
1NDR 27-11-16 10:00 KBK Ichtegem t Botterken Baasrode 5e speler   X
CAJ-P1 27-11-16 10:00 KBK Ichtegem KBC Opstal Anne Sofie   X
MJ-p1 27-11-16 09:00 KBK Ichtegem Avanti Lissewege Anne Sofie   X
PUP-p1 27-11-16 09:00 KBK Ichtegem KRB Jabbeke Niels B Sinitha X
2NHA 11-12-16 11:15 KBK Ichtegem KSVV Eendracht Assebroek 5e speler Sofie C Jelle
2NHR 11-12-16 10:00 KBK Ichtegem KSVV Eendracht Assebroek 5e speler   X
3ND-p1 11-12-16 09:00 KBK Ichtegem (SCHM) Atlas Varsenare 5e speler Niels V X
3ND-p2 11-12-16 10:15 KBK Ichtegem KBK Temse 5e speler Dries D X
MJ-p1 11-12-16 11:00 KBK Ichtegem KBC St. Michiels Anne Sofie Rhani X
MJ-p2 11-12-16 09:00 KBK Ichtegem Noordster Dudzele   Salisa X
MIM 11-12-16 09:00 KBK Ichtegem Atlas Varsenare Robin   X
PUP-p1 11-12-16 10:00 KBK Ichtegem KBC St. Michiels Eline Feys   X
1NHA 08-01-17 11:15 KBK Ichtegem HO Beitem 5e speler   Tom Candaele
1NHR 08-01-17 10:00 KBK Ichtegem HO Beitem 5e speler   X
1NDA 08-01-17 11:15 KBK Ichtegem t Klaverken Vier 5e speler Mieke Casteleyn X
1NDR 08-01-17 10:00 KBK Ichtegem t Klaverken Vier 5e speler Lien D X
CAJ-P1 08-01-17 09:00 KBK Ichtegem KBC Heist Niels Bolle   X
CAM-P2 08-01-17 09:00 KBK Ichtegem KBC Heist Mieke Casteleyn   X
1NHA 15-01-17 11:15 KBK Ichtegem KBK Temse 5e speler Maarten V Maarten V
1NHR 15-01-17 10:00 KBK Ichtegem KBK Temse 5e speler Maarten V X
1NDA 15-01-17 11:15 KBK Ichtegem KBC Maldegem-Donk 5e speler   X
1NDR 15-01-17 10:00 KBK Ichtegem KBC Maldegem-Donk 5e speler Gwenny X
CAJ-P1 15-01-17 09:00 KBK Ichtegem Sporting Brugge Robin Ward Candaele X
MJ-p1 15-01-17 10:00 KBK Ichtegem t Botterken Baasrode     X
MJ-p2 15-01-17 09:00 KBK Ichtegem KBC Male Niels B   X
PUP-p1 15-01-17 09:00 KBK Ichtegem D&W Koekelare   Maarten V X
2NHA 22-01-17 11:15 KBK Ichtegem KSVV Inter Assebroek 5e speler Sofie C Jelle
2NHR 22-01-17 10:00 KBK Ichtegem KSVV Inter Assebroek 5e speler   X
3ND-p1 22-01-17 11:15 KBK Ichtegem (SCHM) t Klaverken Buggenhout 5e speler Salisa X
3ND-p2 22-01-17 10:00 KBK Ichtegem HO Beitem 5e speler   X
CAM-P2 22-01-17 09:00 KBK Ichtegem KRB Loppem Salisa Lien D X
MIM 22-01-17 09:00 KBK Ichtegem HO Beitem Rhani Anne Sofie X
1NHA 29-01-17 11:15 KBK Ichtegem KBC St. Michiels 5e speler   Tom Candaele
1NHR 29-01-17 10:00 KBK Ichtegem KBC St. Michiels 5e speler Gwenny X
1NDA 29-01-17 11:15 KBK Ichtegem KBC St. Michiels 5e speler   X
1NDR 29-01-17 10:00 KBK Ichtegem KBC St. Michiels 5e speler   X
CAJ-P1 29-01-17 09:00 KBK Ichtegem KBC St. Michiels Niels B Sinitha X
CAM-P2 29-01-17 09:00 KBK Ichtegem KBC Opstal Anne Sofie Robin X
2NHA 05-02-17 11:15 KBK Ichtegem Helios Halle 5e speler Stijn VH Jelle
2NHR 05-02-17 10:00 KBK Ichtegem Helios Halle 5e speler   X
3ND-p1 05-02-17 09:00 KBK Ichtegem (SCHM) KRB Loppem (SCHM) 5e speler Salisa X
3ND-p2 05-02-17 10:15 KBK Ichtegem KRB Loppem 5e speler Imke G X
MJ-p1 05-02-17 10:00 KBK Ichtegem Atlas Varsenare Rhani Anne Sofie X
MJ-p2 05-02-17 09:00 KBK Ichtegem HO Beitem     X
MIM 05-02-17 11:00 KBK Ichtegem t Klaverken Buggenhout Anne Sofie Rhani X
PUP-p1 05-02-17 09:00 KBK Ichtegem HO Beitem Robin   X
1NHA 12-02-17 11:15 KBK Ichtegem t Klaverken Buggenhout 5e speler Maarten V Tom Candaele
1NHR 12-02-17 10:00 KBK Ichtegem t Klaverken Buggenhout 5e speler Maarten V X
1NDA 12-02-17 11:15 KBK Ichtegem t Klaverken Buggenhout 5e speler Mieke Casteleyn X
1NDR 12-02-17 10:00 KBK Ichtegem t Klaverken Buggenhout 5e speler Niels B X
3ND-p1 12-02-17 09:00 KBK Ichtegem (SCHM) D&W Koekelare A 5e speler Ward Candaele X
3ND-p2 12-02-17 10:15 KBK Ichtegem D&W Koekelare 5e speler Imke G X
CAM-P2 12-02-17 09:00 KBK Ichtegem Avanti Lissewege Salisa Sinitha X
MIM 12-02-17 09:00 KBK Ichtegem D&W Koekelare Lien D Maarten V X
2NHA 12-03-17 11:15 KBK Ichtegem HO Beitem 5e speler Sofie C Jelle
2NHR 12-03-17 10:00 KBK Ichtegem HO Beitem 5e speler Lien D X
CAM-P2 12-03-17 09:00 KBK Ichtegem HO Beitem Robin Niels V X
1NHA 19-03-17 11:15 KBK Ichtegem KRB Jabbeke 5e speler   Maarten V
1NHR 19-03-17 10:00 KBK Ichtegem KRB Jabbeke 5e speler   X
1NDA 19-03-17 11:15 KBK Ichtegem FE Male 5e speler   X
1NDR 19-03-17 10:00 KBK Ichtegem FE Male 5e speler Gwenny X
MJ-p1 19-03-17 10:00 KBK Ichtegem KRB Loppem     X
MJ-p2 19-03-17 09:00 KBK Ichtegem KRB Jabbeke B Gwenny Ward Candaele X
PUP-p1 19-03-17 09:00 KBK Ichtegem KB Moerdamme Robin Sinitha X
1NHA 23-04-17 11:15 KBK Ichtegem Grenskracht Menen 5e speler Robin  
1NHR 23-04-17 10:00 KBK Ichtegem Grenskracht Menen 5e speler   X
1NDA 23-04-17 11:15 KBK Ichtegem Grenskracht Menen 5e speler Mieke Casteleyn X
1NDR 23-04-17 10:00 KBK Ichtegem Grenskracht Menen 5e speler Robin X
CAM-P2 23-04-17 09:00 KBK Ichtegem KBC Male Ward C Sinitha X
2NHA 30-04-17 11:15 KBK Ichtegem WWR Ingelmunster 5e speler Sofie C Jelle
2NHR 30-04-17 10:00 KBK Ichtegem WWR Ingelmunster 5e speler   X